Andke üksteisele hingamisruumi

Last Update: Quality: Estonian Nad ütlesid „Tehkem nüüd telliskive ja põletagem neid hästi.” Siis olid telliskivid neile ehituskivideks ja maapigi oli saviks. Esperanto Tiam la discxiploj rigardis unu la alian, dubante pri kiu li parolas. Esperanto Kaj ili diris unu al alia: Venu, ni faru brikojn kaj ni brulpretigu ilin per fajro. on kergem lõpetada, kui koos hoida. Last Update: Quality: Add a translation. Tarbimislaen ilma tagatiseta. Siis Iisak saatis nad ära ja nad läksid ta juurest rahuga. Andke üksteisele hingamisruumi.

kõik muudkui räägivad, et -

. mis moodi siis peale neid koos elatud aastaid seda värkena hoida. Soodsaimad väikelaenud. Esperanto Tiparofamilio Tiparofamilio estas grupo de tiparoj kun sama aspekto, sed kies membroj estas ekz. Mõnele meeldib kogu aeg koos olla ja nii elu lõpuni alati igal pool koos.

Missa - EELK Tallinna Toompea Kaarli kogudus

. Esperanto Sed tiuj kultivistoj diris inter si:CXi tiu estas la heredonto; venu, ni mortigu lin, kaj la heredajxo estos nia. Esperanto Kaj ili levigxis frue matene kaj jxuris al si reciproke. Andke üksteisele hingamisruumi.

Päeva Sõnum. 43 nädal: 23. – 29. oktoober 2016 | Nõmme.

. Esperanto kaj estu bonfaraj unu al alia, bonkoraj, pardonantaj unu al alia, kiel ankaux Dio en Kristo pardonis al vi. ja see koos hoidmine ja üksteise vajadus ja turvatunne jpm on kõike seda väärt.Arvan, et väga tähtis on anda kaaslasele hingamisruumi.Varem ma ei mõistnud ,kui tähtis see on , aga nüüd lausa vajan aega ,mil saan omaette olla. Kaj la brikoj farigxis por ili sxtonoj, kaj la bitumo farigxis por ili kalko. Nõnda nagu Kristus teile on andeks andnud, nõnda tehke ka teie. Tulge, tapkem ta ära, siis jääb pärand meile. Last Update: Quality: Estonian Siis vaatasid jüngrid otsa ja olid kahevahel, kellest Ta räägib. Kaj Isaak lasis ilin foriri, kaj ili foriris de li en paco. tehke armsaid asju koos, reisige, käige üritustel. Esperanto submetigxante unu al alia en la timo al Kristo. Esperanto Zorgu, ke neniu redonu al iu malbonon por malbono; sed cxiam sekvu tion, kio estas bona, unu por alia kaj por cxiuj.

Last Update: Quality: Estonian Fondipere Fondipere on rühm sarnanevaid kirjatüüpe ehk fonte koos muude pereliikmetega, nt.

Õnn kui teekond. Andestamine -

. Üksi tunnevad end poolikult. Last Update: Quality: Estonian Aga olge lahked üksteise vastu, südamlikud, andke andeks nõnda nagu ka Jumal Kristuses teile on andeks andnud. Esperanto Konfesu do viajn pekojn unu al la alia, kaj pregxu unu por la alia, por ke vi resanigxu. andke üksteisele hingamisruumi, suhe läheb lörri kui kiputakse liiga üksteise järgi valvama ja hakatakse liigselt üksteist omama. siiani hoiame käest, kallistame mitmeid korda päevas jne. On neid, kes tahavad suht palju iseseisvust ja tegutsevad palju omaette eraldi.Kõige parem suhte tapja on näägutamine ja tänitamine kaak-kaak kaak, miks sa nii tegid, miks ei teinud naa, issand milline lollakas. Geldexi koostööpartnerid SMS laen raha kätte. Esperanto Ili do diris unu al alia:Ni ne dissxiru gxin, sed lotu pri gxi, kies gxi estos; por ke plenumigxu la Skribo, kiu diras: Ili dividis miajn vestojn inter si, Pri mia tuniko ili lotis. Feministi nurgakekõik muudkui räägivad, etkas keegi siis ka seletaks -kuidas-. Last Update: Quality: Estonian Tunnistage oma eksimused ja palvetage üksteise eest, et saaksite terveks; õige inimese vägev palve suudab palju. Petego de justulo multe efikas per sia energio. Last Update: Quality: Estonian Ja nad tõusid hommikul vara ning andsid vande. Laenuhai lõksu langedes on tõenäolisem, et langed võlgade tsüklisse, kus võlasumma aina kasvab, vaatamata sinu pingutusele laene ära tasuda. püüdke teha nii, et ei oleks iseenesestmõistetav et üksteisel olete, osake selle eest tänulik olla. Last Update: Quality: Estonian Aga aednikud ütlesid See ongi pärija

Märkused