Anna endale andeks vigade eest ja võta vigu kui võimalusi neist õppida ning olla tulevikus parem

Püstita uuesti väärtuste hierarhia. Mõtte: „Ma ei suuda kaalust alla võtta“ asenda mõttega: „Võtan vastu selle väljakutse, see on just see eesmärk, mille saavutan“. Võib juhtuda, tal polegi õigus. Kõik on võimalik, aga ainult siis, kui sa sellesse usud ning ainult siis, kui sa muudad oma suhtumist rahasse. Üritan ikkagi, tulgu mis tuleb“. Luba endale eksida, olla ebatäiuslik ja anna endale andeks edu puudumine.

AVESTA 1. märts | Täna on hea päev leppimiseks ja andeks.

. Kui sa ei oska midagi hetkel teha, täienda end. Ent ometi tasub võidelda oma isiklike hirmudega, mitte nende ees taanduda.

10 MUUDATUST, mida 30ndates teha, et garanteerida edu kogu.

. Sinu kõige suurem kriitik oled sa ise. Esimene kiirlaen ja väikelaen on võimalik tagastada ilma intressita.. Kui tahad sissetulekuid kasvatada, otsi võimalusi, kuidas investeerida või teenida lisaraha. Kiirlaen töötule veikelaenud. Pööra nüüd see kinnitus tagurpidi: „Saan kindla peale hakkama!“ Ning lisa: „Olen juba nii palju eksameid teinud oma elus“. Mul pole piisavalt raha säästmise jaoks; Ma ei saa kunagi võlgu tasutud; Ma ei jaksa seda kunagi osta; Ma ei oska seda teha jne. Koosta oma saavutuste nimekiri. Sina aga saavutad küsimusi esitades järkjärgult jõu ja julguse teostada oma kavatsusi.• Muuda oma kriitiku märkuste sisu. Ometi võib seda sisendust ümber pöörata. Anna endale andeks vigade eest ja võta vigu kui võimalusi neist õppida ning olla tulevikus parem. Näiteks oled endale nii kaua sisendanud, et ei suuda ära õppida inglise keelt, et lõpuks kaotadki kogu huvi keele vastu.

Rase ja ei tea mida teha :( palun aidake - Perekooli Foorum

. Mõtled murega eksamile või uuele tööle. Positiivsed sisendused annavad jõudu ja innustavad. „Ilmselt ei õnnestu mul midagi, ma ei tea midagi“. Anna endale andeks vigade eest ja võta vigu kui võimalusi neist õppida ning olla tulevikus parem. Mine üle enda poole peale!Sa suudad omandada enesekindluseOn oluline teada, et korduvad märkused, mis on suunatud iseenda vastu, hakkavadki mõjuma saatuslikult. Perfektsionismist keeldumine maandab pingeid ning laseb tunda enesega rahulolu. Seega asu tööle ja võta arvesse alljärgnevat:Sinu enesehinnang kasvabKui õppida enesekriitikat asendama positiivse veenmisega, võib sisehäälest saada tugi ja suurepärane motiveerija.• Esita oma kriitikule täpsustavaid küsimusi. Tähtis on vaid võetud ülesanne õigesti formuleerida.• Hakka negatiivsetele mõtetele vastu faktide abil. „Vaat, õpin inglise keele selgeks ja saangi suhelda!“ Kui usud oma edusse, tunnetad oma sisemuses ka lisatoetust.Sisemonoloogi sisu võib lisada sulle jõudu

Märkused