Eestlaste võlakoorem jääb Euroopa Liidu keskmisele alla

Samas on piima hind stabiilne, mis ei ole otseselt ei hea ega halb, aga kui hind selliseks jääks, võiks ikkagi pigem rahul olla. Küll aga napib häid agronoome ja koolides ka seda eriala süvendatult ei õpetata. Julgen pakkuda, et raha kättesaadavus ja hind on praegu väga hea. Paraku ei ole need toetused võrdsed, vaid riigiti vägagi erinevad ja Eesti põllumeeste toetused on ühed väiksemad. Kõik mõistlikud investeeringud ja ärid saab rahastatud.

Vesi jääb veeks, vili jääb väeks -

.

Küpros jõudis troikaga kokkuleppele - Majandus - Tänane leht

. Eesti põllumees on väga innovaatiline ja tubli olnud. aasta natuke parem, kuid usutavasti lihtne see ka ei tule. Aga frustratsiooni ja muresid on põllumehele tekitanud ilmselt ikka kliima.

Venemaale pagenud võlgnikud ärritavad Eesti.

. Kui maksta ei suuda, lükkavad tarvikumüüjad võla aasta võrra edasi ja annavad uued vahendid kätte. Eestlaste võlakoorem jääb Euroopa Liidu keskmisele alla.

Hästi – Eesti talunik – Euroopa parim Eesti farmer! Halvasti – maaelu arvamusliidrite usulõhe.Näen, et põllumees on end tehnikaga hästi varustanud ning ka investeeringud on õigesse kohta pandud. Sektori töötajad vananevad ja noori liiga palju peale ei tule.Paljude põllumeeste rahajuhtimise ja planeerimise oskus on tagasihoidlik. Kahjuks sellel lihtsusel on kallis intressimäär ning aastatega kuhjunud võlakoorem surub varsti osa sektorist võlatsüklisse, millest on keeruline väljuda.Põllumajandus, kalandus, toidutootmine ja toidukultuur on oluline osa Eesti identiteedist. Ma ei tea ühtegi teist sektorit, kus kliendile nii palju erandeid tehtaks. Sellest ja keerulistest ilmastikuoludest hoolimata on Eesti põllumehed suutnud viimastel aastatel edukalt majandada ning pakkuda Eesti rahvale kodumaist toitu ja panustada Eesti ekspordi suurendamisse. Ühisraha – Laenusumma kuni 5 000 €.. Tänu Eesti põllumeeste heale tööle on põllumajandusest kujunenud konkurentsivõimeline majandusharu, mis suudab tagada nii meie endi toidujulgeoleku kui ka toota ekspordiks

Märkused