Ferratum Bank tagab soodsad kiirlaenud kõigile.

9% intress BIGBANK-st Swedbanki klientidele

.

Väikelaen · LHV

. Laenu kasutusotstarve Laenuandja võib laenu andes ette näha laenu kasutusotstarbe, ehk selle, milleks laenu võib kasutada. Seetõttu tasub järgi uurida laenuandjalt, milliseid lisatagatisi nad aktsepteerivad. Smslain kiirlaenud postkontorisse. Maksepuhkus Hüpoteek Omafinantseering lisatagatise näol. Ferratum Bank tagab soodsad kiirlaenud kõigile. Kui laenuvõtja ei maksa võetud laenu korrektselt tagasi, on laenuandjal õigus nõuda tagatiseks oleva kinnisasja aresti ja sundvõõrandamist. Kinnisvaratagatis ei tähenda, et tagatis läheb laenuandja omandusse, ent omanikul tekivad kinnisasja kasutamisel teatud piirangud, sh ilma laenuandja nõusolekuta osta-müüa jms. Krediidileping on alati tasuline, isegi kui osalised pole kokku leppinud intressi suuruses. Laenuandja võib aktsepteerida lisaks kinnisvara tagatisele ka muid tagatise vorme, näiteks kolmanda isiku käendust või Sihtasutuse KredEx käendust. Igasugune laen on finantskohustus, mis tuleb laenuandjale tagastada koos intressidega. Tasulisus seisneb krediidisaaja kohustuses maksta krediidiandjale intressi raha kasutamise eest. Kinnisvara tagatis Kinnisvara tagatis tähendab seda, et laenu tagab lisaks laenutaotleja sissetulekule veel kinnisasi, millele seatakse laenuandja kasuks hüpoteek. Laenu- ja krediidilepingute alaliik on tarbijakrediidileping.

Terminid ja mõisted -

.

Lisatagatise omanikuks ei pea olema laenutaotleja, vaid see võib olla ka kolmas isik, näiteks sugulase korter, vanemate suvila, vanaema kinnistu jne. Kui eluasemelaen välja arvata, siis reeglina ei ole seda liiki laenutoote kasutusotstarve piiratud. Teeni kiirelt raha search taitur BigBank.ee. Väikelaenude ja tagatiseta laenude puhul nõutakse seda vähem ning nende eelis seisnebki selles, et laenu kasutusotstarve ei ole piiratud. Näiteks eluasemelaenu tagatisena ei sobi tavaliselt vallasvara. Terminid ja mõisted  Krediidi kulukuse määr Intressist lähemalt vaata siin.

Ferratum Bank Laenulimiidi üldtingimused

. Üks enamlevinud konkreetse kasutusotstarbega laene on nt eluasemelaen. Sellisel juhul müüakse tagatiseks olev kinnisvara enamasti sündmüügis ning tihti madalama hinnaga, kui oleks selle müük tavatingimustes. Kõige sagedamini kasutatakse laenatud raha kodu remondiks või sisustamiseks, kodutehnika ostuks, auto soetamiseks või puhkamiseks. See tähendab, et laenuandja ei päri aru selle kohta, milleks laenu kasutatakse. Re-finantseerimine Refinantseerimisest lähemalt siin

Märkused