Kreditex

AB Kreditex AS | Finantsinspektsioon

. Kas olla laenusaaja või investor, on aga igaühe enda otsustada. Väljaantud laenusumma oleneb inimese igakuisest sissetulekust ja kohustustest. Investor ei pea raamatupidajat palkama, et ta saaks meie portaalis investeerida. Laenu taotlemine internetis, kuni 25000 eurot arvuti tagant lahkumata. aastast laenuturul tegutsev Kreditexi grupp laiendas haaret ja väljastab laene nüüd ka inimeselt inimesele. Tulumaksu deklareerimine on võetud investorite eest enda kanda. Kreditex. See kehtib nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. „Tihtipeale näen, et inimesed on hakanud teistmoodi laenu võtma ja teevad laenuotsuseid palju teadlikumalt,“ tunneb Rozenštrauch heameelt, et tarbijaid on hakatud rohkem informeerima. Laen maksehäiretega inimesele. Selline võimalus ei ole tavapärane.“Investeerida ja laenu võtta saavad nii eraisikud kui ka ettevõttedInvestoriks ja laenusaajaks saavad hakata residendid. aastal jõustunud seadust, mille järel saavad väljastada laenu vaid ettevõtted, kes on läbinud põhjaliku kontrolli ning saanud vastava tegevusloa. „Investor ei pea raamatupidajat palkama, et ta saaks meie portaalis investeerida.

KREDITEX LIISING OÜ (12291095) - Ülevaade @

. Reiting on kui ohutuli investorile, sest see näitab, kui suur on tõenäosus, et laenusaaja ka laenu tagastab. Teisisõnu – tegu on investorite kaitseks moodustatud reservfondiga, millest tehakse investoritele väljamakseid.Peagi on Rozenštrauchi sõnul plaanis hakata osutama ka järelturu teenust. Seejärel tuleb investor, kes teeb reitingu järgi otsuse, eelistades kas üht või teist laenupakkumist. Lihtne online laen. Samuti kujuneb reitingu järgi intressimäär.Mudel on üles ehitatud selliselt, et ühte laenu saavad  finantseerida mitu investorit ja investeerida saab alates kümnest eurost. See annab võimaluse erinevaid laenutooteid võrrelda ja leida enda jaoks sobiv,“ kommenteeris Ühisraha OÜ juhatuse liige Jekaterina Rozenštrauch.Uue toote arendamine käis selle võrra lihtsamalt, et neil on peaaegu kümneaastane andmemahtude analüüsi kogemus.

Kreditex | Paindlik finatspartner

. „Enne selle seaduse jõustumist oli seis ikkagi väga lootusetu.“Kreditex Ühisraha on Ühisraha OÜ kaubamärk, mis omab krediidivahendaja tegevusluba. „Meie platvormi investeerimise eeliseks on võrdlemisi kõrge oodatav tulu. Enne portaali avamist tegid asjaosalised põhjaliku turuanalüüsi, mis näitas, et laenusoovijaid on arvestades Eesti väiksust väga palju. „Ma arvan, et laenusaajale on see hea uudis, kui tekib juurde uusi pakkujaid. See teeb ühisrahastusse investeerimise jõukohaseks igaühele, kes tahab oma kapitali kasvatamisega algust teha, samuti võimaldab see investoritel riske hajutada.

Portaalis tehtud virtuaalkonto kaudu saab kõikidel toimingutel – nii oma väljaminekutel kui ka sissetulekutel – pilku peal hoida.Olgugi et ettevõte sai litsentsi vahendada ka hüpoteeklaenu, vahendab praegune platvorm vaid tagatiseta laenu. Selline võimalus ei ole tavapärane.Kreditex Ühisraha on uus ühisrahastusportaal, kus saavad kokku laenuvõtjad ja investorid.

AB KREDITEX AS | Bisnode Credit Reports

. Võib ka olla korraga nii laenusaaja kui ka investor

Märkused