Kreditexi Ühisraha langetas investorite Reservfondi 80% peale

See kehtib nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Kas olla laenusaaja või investor, on aga igaühe enda otsustada. Samuti kujuneb reitingu järgi intressimäär.Mudel on üles ehitatud selliselt, et ühte laenu saavad  finantseerida mitu investorit ja investeerida saab alates kümnest eurost. aastal jõustunud seadust, mille järel saavad väljastada laenu vaid ettevõtted, kes on läbinud põhjaliku kontrolli ning saanud vastava tegevusloa. Peamiselt tuleb lihtsalt tõestada oma sissetuleku olemasolu, ettevõte peab tõestama positiivse rahavoo olemasolu. Portaalis tehtud virtuaalkonto kaudu saab kõikidel toimingutel – nii oma väljaminekutel kui ka sissetulekutel – pilku peal hoida.Olgugi et ettevõte sai litsentsi vahendada ka hüpoteeklaenu, vahendab praegune platvorm vaid tagatiseta laenu. Väljaantud laenusumma oleneb inimese igakuisest sissetulekust ja kohustustest. „Tihtipeale näen, et inimesed on hakanud teistmoodi laenu võtma ja teevad laenuotsuseid palju teadlikumalt,“ tunneb Rozenštrauch heameelt, et tarbijaid on hakatud rohkem informeerima. Teisisõnu – tegu on investorite kaitseks moodustatud reservfondiga, millest tehakse investoritele väljamakseid.Peagi on Rozenštrauchi sõnul plaanis hakata osutama ka järelturu teenust. „Enne selle seaduse jõustumist oli seis ikkagi väga lootusetu.“Kreditex Ühisraha on Ühisraha OÜ kaubamärk, mis omab krediidivahendaja tegevusluba. „Investor ei pea raamatupidajat palkama, et ta saaks meie portaalis investeerida.

Kreditex Ühisraha - Posts | Facebook

. Selle laenu näol on tegemist tavalise hüpoteeklaenuga, mida antakse nii eraisikutele kui ettevõtetele eesmärgiga finantseerida kinnisvara remonti, renoveerimist ja arendust.Ehituslaenu saamine pole ka sugugi keeruline. Tagatiseks on üldiselt see ehitis, mille jaoks laenu küsitakse, aga ära ei öelda ka mõnest muust Eesti kinnisvarast. Enne portaali avamist tegid asjaosalised põhjaliku turuanalüüsi, mis näitas, et laenusoovijaid on arvestades Eesti väiksust väga palju. Reiting on kui ohutuli investorile, sest see näitab, kui suur on tõenäosus, et laenusaaja ka laenu tagastab. Võib ka olla korraga nii laenusaaja kui ka investor. Väikelaen 19 aastasele kiirlaen sander mikotalo. Selline võimalus ei ole tavapärane.Kreditex Ühisraha on uus ühisrahastusportaal, kus saavad kokku laenuvõtjad ja investorid. aastal uue laenuvõimaluse nimega ehituslaen. Tänu sellele on ka Kreditexi ehituslaen väga eriline võimalus. „Ma arvan, et laenusaajale on see hea uudis, kui tekib juurde uusi pakkujaid. Ehituslaen on Kreditex Ühisraha portaali teenus ning teadupärast tegutseb portaal ühisrahastuse põhimõttel, seega finantseerivad investorid ehituslaenu.Ehituslaenu saamiseks on eelkõige vajalik tagatise seadmine. See teeb ühisrahastusse investeerimise jõukohaseks igaühele, kes tahab oma kapitali kasvatamisega algust teha, samuti võimaldab see investoritel riske hajutada. Väikseima intressiga väikelaen. Selline võimalus ei ole tavapärane.“Investeerida ja laenu võtta saavad nii eraisikud kui ka ettevõttedInvestoriks ja laenusaajaks saavad hakata residendid. Kinnisvarale seatakse hüpoteek, just nagu tavalise kinnisvaralaenu korral.Kuna Kreditex on tuntud oma paindlikkuse poolest, on täiesti võimalik, et ettevõte annab laenu isegi siis, kui pank on sulle juba eitavalt vastanud. aastast laenuturul tegutsev Kreditexi grupp laiendas haaret ja väljastab laene nüüd ka inimeselt inimesele. Tulumaksu deklareerimine on võetud investorite eest enda kanda. Laen ilma palgatõendita Siin on põhjust rõõmustada, sest tänapäeval ei käi väikese summa laenamine enam töökohast saadud palgatõendi alusel.

Kreditexi Ühisraha langetas investorite Reservfondi 80% peale. Seejärel tuleb investor, kes teeb reitingu järgi otsuse, eelistades kas üht või teist laenupakkumist.

Kreditex hüpoteeklaen, autolaen, laen inimeselt inimesele

. „Meie platvormi investeerimise eeliseks on võrdlemisi kõrge oodatav tulu. See annab võimaluse erinevaid laenutooteid võrrelda ja leida enda jaoks sobiv,“ kommenteeris Ühisraha OÜ juhatuse liige Jekaterina Rozenštrauch.Uue toote arendamine käis selle võrra lihtsamalt, et neil on peaaegu kümneaastane andmemahtude analüüsi kogemus. Investor ei pea raamatupidajat palkama, et ta saaks meie portaalis investeerida

Märkused