Laenud firadele

Intresside ja viiviste tasumisel saab lepingu perioodi vajadusel. Väljastatav summa tagatise hetke turuväärtusest. Väljaostmata jäänud tagatiseks oleva eseme  realiseerime Luutar Laenude komisjonikauplustes. Kõik tagatiseks/ pandis olevad esemed on meie poolt kindlustatud. Laenu minimaalne tähtaeg ja maksimaalne päeva.

Laenud - Parimad krediidid sellel nädalal |

. Küsi tagatisesemele eelpakkumist Üldised tingimused Intress alates päevas. Pärast lepingu sõlmimist meie esinduses saad vastavalt hinnatud eseme väärtusele raha kohe kätte.  Pandis olev ese või esemed jäävad laenu tagatiseks ning selle võid sobival ajal välja osta. Lisaks aktsepteerime: investeerimiskulda, kullagraanuleid ja kullakange. Oluline on teada, et tagatiseks sobivad ka katkised kuld- ja hõbeesemed. Laenud firadele. Tagatisesemeteks sobivad terved ja katkised kulla ja hõbeda sisaldusega esemed - proovist sõltumata. Sellest ei teki Sulle kui laenuvõtjale ühtegi lisakohustust või  probleemi ning Sinu usaldusväärsus laenuvõtjana ei kahane sellest ei  Luutari ega ka teiste krediidiasutuste ees, sh pangad. Võta kaasa isikut tõendav dokument ja too tagatisese/ pant  sinule sobivasse esindusse. Laenuandjatele on kõige olulisemaks teguriks, kas suudate kiirlaenu omale lubada ning selleks analüüsitakse pangakonto väljavõtte põhjal teie majanduslikku seisu. Turvalisuse tagab esindustes.Kogu teenindust jälgib videovalve koos heli salvestusega. .

Erinevad laenud ja nendega seotud informatsioon

. Laenu perioodiks jääb tagatis Luutar laenudesse hoiule. Laenud firadele.

Laenud - Luutar

. Kui ei soovi/ ei saa laenu tagasi maksta ja puudub võimalus lepingu pikendamiseks, saad tagatisest  loobuda. Kuld ja Hõbe Kulla ja hõbeda puhul võetakse laenusumma aluseks hetke maailmaturuhind. Meil on parimad pandimajad Eestis. Luutarist võetud laen on kohustustevaba. * Intress ja lepingutasu sõltuvad laenatavast summast

Märkused