Laenusumma: kuni 150 000 eurot

Sul ei ole avatud maksehäireid. Kuidas suurendada positiivse otsuse tõenäosust Oled esitatavates andmetes aus ja korrektne. Arvestame alati kliendi vajadusi ning ootusi – seda nii uute, kui olemasolevate eraisikute ja äriklientidega koostöös. Milline laenuandja pakub kõige rohkem maksepuhkust?.

Swedbank

. Uuri kohe lähemalt, milliseid mugavusteenuseid Credit.ee kliendina nautida saad! Svea Finance'i eelised Paindlikud tingimused – vastavalt enda eelistustele saad valida sobiva lahenduse ning määrata ise vajaliku krediidsumma ja tagasimaksete perioodi.

Lepingutasu ei pea korraga tasuma, vastav summa jaotatakse mugavalt ära üle kogu tagasimakse perioodi. Kui Sul on kehtiv krediidilimiit, vastame ka liisingutaotlustele sama kiiresti. Laenusumma: kuni 150 000 eurot.

Sooduspakkumised - Swedbank

. Juriidilisel isikul peavad olema esitatud kõik nõutud deklaratsioonid ning puuduma maksuvõlad. Laenutaotluste vastuvõtt toimub ööpäevaringselt ja menetletakse tavapärases korras. Sul on eelnev positiivne krediidiajalugu Svea Finance’iga. Soovi korral võid krediidi ka ennetähtaegselt tagastada. Sul on püsiv töökoht ning Sa ei ole katseajal.

Krediidiliin ettevõtjale kuni € - Nordic Hypo®

. Laenusumma: kuni 150 000 eurot. Credit.ee osaleb traditsiooniliselt märtsis Kiida Teenindajat kampaanias. Sinu alaline elukoht on Eesti

Märkused