Mida teha, kui sina ja su partner ei suhtu rahasse samamoodi

omanikule on korduvalt kirjutatud ja Mupole ka teavitatud – omanikul on suva. Sul on täiesti reaalne võimalus seda juhti näha, kui eelpoolmainitud metallikontorit julged tülitada. Kõige hullunult salastamine ei ole normaalne. Saad koos Refondameestega platele puhkama. Saan aru,et tegemist on lõhestunud isiksusega. Ega nad ka eile oma metalliäriga ei alustanud. Risk on, kui omanikul tekib eestlaslik nälg teist eestlast natuke süüa ja teab, et sina kutsusid. Jeerum, sa oled ikka rumal küll. Sest mul hakkab sust juba kõrini saama. Kui teil on reeglid hoovi parkimise kohta ja need näevad ette, et parkida tohivad sinna ainult oma maja elanikud või külalised, siis saate teatada valesse kohta pargitud autost. Kerenumbritest soiu oma poe taga olevatele kaaslastele, need ehk ei tea. Akud, kapotialt veel midagi, pardakas jne oli juba ammu minema viidud. Ja ARK on mingi omaette asutus Tallinnas. Kui sa juhuslikult ei tea, siis arvelt maha kandmisega tegelevad kokkuostupunktid ise. Ja köis lahti ning sinna jättagi. Kuigi, jah, tuled ja ilus Nardi rool oli isegi veel küljes.

Mida teha, kui mudilane on su viimse piirini viinud - Pere.

. Enne võid rehvid kompressoriga täis lasta, et paremini veereks. Ise ka ei uskunud, et nii saab. Juhul muidugi, kui see teisaldusauto on varastatud või autojuht just see päev võtab ennast töölt lahti tööandja juurest siis võibolla tõesti juhtub selline äpardus aga vastutama hakkab nende kahjude eest tema. Risk puudub, sest see on su oma auto. Mis ei ole käesoleva teema sisuks. siia kirja, vaatame järgi, milla viimati sõitis. Mitte keegi mingeid kaebusi kuhugi ei esitanud ega avaldusi ei kirjutanud. P.S: Kui päris aus olla, siis üks romudest oli kindluse mõttes ühe tuttava auto, kes samuti oli eksperimendi tulemustest huvitatud. AGA kokkuvõtvalt on mul sügavalt savi, kas sinusugune anonüümne ahv mu juttu usub või mitte, seega ole lahke ja mine osta omale tikud ja bensiin ning kasuta neid sihtotstarbeliselt. Nüüd nad vist said riigiga kokkuleppele, et saavad omaniku teada. Palun pane suu kinni kohe ruttu, näed targem välja. Tegelt on muidugi tegu pätikambaga. Ja ennast teevad mingiks heauskseks ostjaks vms. Tundub, et sa ise tahad kõvatada aga ei tõuse kuidagi. Küll sind ja sinu kamraade tabatakse ka teolt. Varsti koristab KOV juba ise ta ära ja õiendab omanikuga. Aga ma arvan, et praegu, kui mingi kamm tekib, siis tõmbab Refonda lihtsalt selle helistaja tanki ja kogu moos. Mõlemad tundis numbri järgi ära, kusjuures, aga märkega, et Sõiduk kantakse registrisse peale tehnoülevaatuse läbimist ja kindlustuslepingu sõlmimist Sõidukil puudub kehtiv tehnoülevaatus » Liikluskindlustus puudub » Mis neist edasi seal saab, ei tea. Romudel olid tagasillatalad kere küljest juba lahti roostetanud.

Vitamineral võiks juba sponsida. Head esmaspäeva!

. Mida teha, kui sina ja su partner ei suhtu rahasse samamoodi. Aga teine auto oli lambivõõras, isegi omanik polnud teada ja auto aasta seisnud. Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu. Siis jäetigi lihtsalt silt klaasile, et ehk maksad ära.

Risk on väiksem, sest tegu on ametliku vilkuritega autoga ja kaebaja-vanamutt ei tea, et keegi pole auto omanik ja et sisuliselt toimub vargus päise päeva ajal. aitäh vastuste eest, võivad olla ka äärmuslikud meetmed! Please wait. Igal pool on neid ja riik ei tee midagi. . Mitte keegi ei öelnud, et tegu oleks “kõva” firmaga. Eks ma siis kõvatan jah edasi.Esmaspäeval on näha, kui kõva firma see Refonda ja tema vastubvõtu brigaad on ,kes julgeb ARK-is maha kandmata sõidukit vastu võtta või üritab ise ilma omaniku loata seda utiliseerida. ja miks üks kord hemorroidide pärast. Aga eraiskik peab selleks endiselt hullkeerulisi skeeme kasutama, et seda teada saada. Seega, kõvata vähem ja tegutse rohkem. Vakra vahepeal küll Tallinnas Nõmmel üritas midagi, aga nüüd ta peab uuesti kooli esimesse klassi astuma ja tal pole aega. Panen kirja, mis ma muud ikka teha saan. Ja muide, ma pole eelmine vastaja, aga see lollus hakkas veits ajudele lihtsalt praegu. Pluss kkindlasti ka see info, miks ta viljatusravil käinud on. Risk on, et keegi näeb ja paneb tanki nagu meil Eestis on kombeks või, et omanik kirjutab hommikul avalduse. Kui keegi veel ei tea siis autodel on kerenumbrid ja ükski endast lugupidav vanametalli ettevõte ei võta autoromusid vastu ilma arvelt maha võtmise dokumentideta ja omaniku nõusolekuta. Ole normaalne, omanikku sa ei saa mingist andmebaasist vaadata. parkimismärke ja alasid territooriumil pole, siiani on kõik ilma nendeta hakkama saanud. Suured eksperimentaatorid tulid siin välja! Please wait. Suured eksperimentaatorid tulid siin välja! Selleks ajaks, kui sina Refondasse jõuad on su romu juma ammu Kuusakoskis kuubikuks pressitud. Neil on ju tema tel number ja nimi olemas, sellest piisab. Ühesõnaga, sa näed MNT lehelt ainult seda, kas on romu või ei ole

Märkused