Mida toob endaga kaasa laenu käendamine?

Siht tuleks panna ühele asjale, mitte, et tahan rahaõnne, pereõnne, tööalast edu ja tervist – keskenduge ühele asjale, siis tuleb ka edu," rääkis Kerro.  Mida selgeltnägija veel aprillikuuks ennustas, vaata allpool olevast videost: . See kuu ongi uue alustamine, loomine.

1 Minuti Loeng - Mis on ühisvaratragöödia? (Mihkel Kangur)

. Keele tunneb nüüd vähemalt ära. Sealsed ehted on valmistatud suure pühendumuse ja hoolega ning aitavad inimestel tuua oma igapäevaellu rahulolu. Ma ei ütleks, millest hoiduda või mida mitte teha, sest kõik ongi nii positiivne.  Pigem mitte panna sel kuul rõhku sellele, mida te oma ellu ei taha, vaid sellele, mida te tahate.

Mida toob endaga kaasa laenu käendamine. Lisaks saab lapsevanem iga nädala lõpus raporti, mis näitab kaua telefoni ja äppe kasutati. Neile, kes tahavad midagi uut alustada, on just see kuu õige aeg alustamiseks ja millegi uue loomiseks.  Kõik, kes tahavad midagi luua ja teha, võtku härjal sarvist ja viigu need asjad lõpuni, sest siis on garanteeritud edu. Kõige lahedam, et saad seda kasutust vastavalt enda soovile ka piirata.. Elule, mis muutub ühes uue operatsioonisüsteemiga lihtsalt kiiremaks ja sujuvamaks. Normaalsed notificationi’d ehk teavitused! Häbiväärselt kaua läks aega, aga nüüd kasutab ka iOS teavituste puhul nende grupeerimist ja ei kuva kõiki ükshaaval. Ütled “let’s go home”, mille peale Siri kuvab sulle juhised koduni, paneb mängima sinu valitud ja saadab kodustele sõnumi, et oled teel. Krediitkaart või mobiilne laenulimiit – kumb on parem?. Liit, mis luuakse aprillis, on hästi püsiv ja jääv. Siri on nüüd mõnevõrra targem ja talle on võimalik õpetada selgeks rida käsklusi, mida saab hiljem ühe võtmefraasi abil aktiveerida. Reisimine, pere, töö  kui mina vaatan praegu ümberringi, ma näen inimesi ärkamas samamoodi nagu tärkab loodus. Samamoodi on ka tööasjades. Kas ülikooliharidusel on tänapäeval mõtet?. Siia kategooriasse sobitub ka FaceID uuendus, mis lubab kaks erinevat nägu salvestada, et neid telefoni lahtilukustamiseks kasutada. Näiteks on võimalik kojumineku puhuks korralik doominoefekt rakendada. Iga kuu alguses jagab selgeltnägija Uudised.ee lehel oma mõtteid, nägemusi ja soovitusi algavaks perioodiks. Vanemad saavad nüüd enda võsukese iPhone pea, et täielikult kontrollida, määrates, millal on Downtime, kui palju mõnda äppi võib kasutada jne. Eriti kasulik peaks see olema nende tegevuste jaoks, mida sa tihti teed.

Märkused