Millal sa viimati raha annetasid? Põhjused, miks annetamine teeb sulle head

Tihtipeale kui käime poodlemas naaseme sealt koju asjadega, mida meil tegelikult üldse vaja pole.  Olgu siis survestajaks poemüüjad või siis poodide oskuslikud nipid, mis meid agaramalt ostma innustavad. Oma tehtud ostu üle on ka suurem kontroll, sest juhul kui sulle toode ei sobi, on e-poest ostes võimalik see teatud aja jooksul müüjale tagastada.

Millal on Gruusia, tõlge, Eesti-Gruusia Sõnaraamat - Glosbe

. Millal sa viimati raha annetasid? Põhjused, miks annetamine teeb sulle head. Hiljutine Kantar Emori uuring näitas, et kuigi täna on kontserdi-, kino-ja teatripiletite puhul tegemist ainsa kategooriaga, mida ostetakse veebist rohkem kui tavapoest, siis on ka teistes sektorites e-poest tellimine kasvutrendis. E-poest tellimise kõige suuremaks plussiks on mugavus. Mõnikord on veelgi soodsam  tellida kaup välismaisest e-poest nagu amazon, ebay või AliExpress. Lisaks leiab E-poest soovitud kauba ka kiiremini ja lihtsamalt üles, kui suurest kaubanduskeskusest. Laenud tagatiseta, 200 €i SMS laenu. Samamoodi on võimalik e-poest leida tihtipeale isegi rohkem sooduspakkumisi kui tavapoes.  Tõsiasi on see, et veebipoest tellimine muutub üha populaarsemaks. Kuna pakiautomaatide võrk laieneb üha kiiremini, siis saab ostu mugavalt koduteel üldiselt juba paari päeva pärast kätte, mõnel juhul kiireminigi. PS! Üha enam veebipoode võimaldab kaupa tagastada ka pakiautomaadi abil. Ajavõit on rahavõit! Sedasama aega saad kasutada märksa kasulikumalt. Kas maksehäireregistris olles saab laenu kuskilt SMS money vastus mitu paeva. Ostelda saad asukohast ja ajast sõltumatult – kasvõi ühistranspordiga sõites, jooksulindil sporti tehes või õhtul enne magamaminekut. Tavapoest ostes tarbijal selliseid õiguseid aga pole. E-poes tellides ei survesta meid aga keegi. Photo by Fancycrave.com on Pexels.com. E-poest tellides hoiad raha kokku E-poest tellides on võimalik mitmel moel raha kokku hoida. Tasub uurida lehekülgi, kus on võimalik toodete hindu ja omadusi võrrelda, näiteks hinnavaatlus.ee elektroonikahindade võrdlemiseks. Usu või mitte, aga tihtipeale on e-poes suurem kaubavalik kui sama pakkuja füüsilises poes.

saavad inimesed soetada kogu garderoobi, kodusisustuse, toidukaubad, elektroonika ja isegi uue kodu soetada veebipoest, lihtsalt paari hiireklikiga. Veebist leiad ka need tooted ja brändid, mis Eesti kaubandusse veel jõudnud pole. Pealegi on kogu maailma e-poed vaid paari kliki kaugusel.

Millal sa viimati raha annetasid? Põhjused, miks annetamine teeb.

.

Märkused