Miski ei sunni tegutsema paremini kui tähtaeg.

Aga ükski terrorist ei ole ainult terrorist: ta võitleb millegi nimel. Sellest arusaamine eeldab põhjalikku ravi, et ta suudaks hakata maailma vaatama teiste mätta otsast. Kui sa tõesti midagi väga tahad, siis tee seda. Miski ei sunni tegutsema paremini kui tähtaeg. Nii et põhimõtteliselt on see võimalik, aga ma kahtlen, kas keegi hakkab talle seda selgeks tegema. Ma arvan, et miski ei sundinud teda niiviisi tegema, kuid seal on ilmselt räige viha mingite asjade vastu ja temal tuli see poliitilistest veendumustest. Natsistliku isiksuse eripära ongi, et tema arusaamine maailmast on õige.

BMW X7: kas lihtsalt väga suur X5 või midagi palju enamat.

. Vahetevahel lausa jultumusena tunduv tegutsemine on samuti kogemus. Tõenäoliselt on sellel mehel olnud mingeid probleeme lapsepõlves ja ehk on ta tundnud, et teda on mingite asjade puhul ebaõiglaselt koheldud. Aju on tehtud tegelikult laisast materjalist. Laenud ilma tagatisteta, abc laenud oü. Nii on kergem järgida neid õpetusi. Proovida veel ja veelkord.

E. - 47, Estonia, Eesti ::

. Mida aeg edasi, seda vähem tahab aju oma mugavusmulli lõhkuda. Ma arvan, et oma peas ei tapnud ta ainult noori inimesi, vaid hävitas oma poliitilisi vastaseid. Miski ei sunni tegutsema paremini kui tähtaeg. Tee seda, mis teil on peas mõlkunud piisavalt kaua või ka seda, mille suhtes sa pole päris kindel, kas tahad seda teha.Kui tahad midagi väga-väga teha ja pead seda õigeks, siis tee see ära. Ma arvan, et see ei sõltu riigist – kui  inimene üksinda tegutseb ja vaikselt oma mõtetes näeb märtri ja kangelase staatust, siis ei ole väga lihtne seda kõrvalt märgata. Kord saabub päev, kui ütled: "jah, nii ongi parem". Peaasi, ära anna alla, kui midagi tahad.Tee, mida tahad, kuid kuula oma keha.Hoolitse oma keha eest, muidu võib juhtuda, et ühtäkki jätab ta sind maha. Soovid ongi elu vundament. Lase unistustel endas elada ja võimalusel realiseeri need.

Madis Mark: Kui muutub teadvuseseisund, muutub reaalsus.

. Mõtle sedasi, kui oled mures, sõbra haual, kui kallim on sind hüljanud. See tähendab, et nad ei mõtle sinust üldse.Mitte miski pole lõpp, isegi lõpp mitte.Kõik on õppetund. Mistahes ebaõnn tähendab kogemuse puudumist ja see tuleb asendada eduelamusega. Kuid ka kannatlikkus, vastupidavus, oskus loobuda, stabiilsus ja sõltumatus – kõik see on kogemus. Meie tavamõtlemine on see, et inimene liigitatakse terroristiks ja sellega on diagnoos pandud. Välismaa pangad mis laenu. Terroristid on fanaatikud, kes on oma kinnismõtetes ja tahavad mingit muutust saada. Suurbritannias on seda proovitud ja vangid ütlevad, et kõige hirmsam osa on see, kui nad hakkavad oma tegudest aru saama. Riskialtid ettevõtmised ja mõtted lükka edasi.

Julgus riskida on kogemus. See lause päästab sind, kui oled jäänud üksi. Kui loobud, siis järelikult polnud seda teile vaja. Me enamasti ei küsi, mida nad oma käitumisega saavutada tahavad. Kui unistused on kadunud, otsi nad uuesti üles.Kuigi oled nüüd üksi, ära loobu sellest, mida oled tõeliselt ihaldanud.Edu on kogemus, mida soovitakse korrata. Võib-olla ta arvas, et need rikkused, mis oleksid pidanud temal olema, saavad endale mingisugused Aafrika pagulased. Neid, kelle pärast Norra riik on tema meelest valele kursile läinud. Ta ei näe, kui õudne see on. Ja kasulikum on mõelda, mida toob homne päev. Et kõik see, mis tema teeb, on õige ja ideaalne. Harju kuulama, mida ta soovib, ja siis täida keha soov. Aga ta ei vaata oma käitumist kõrvalt. See on muidugi puhas spekulatsioon, sest me ei tea, mis ta mõtles, aga ma arvan, et ta ei olnud Norra riigi poliitikaga rahul ja Töölispartei poliitikaga eriti. Ta soovib viibida samades paikades ja teha rutiinset tööd, kuni uute kogemuste otsimise soov kaob

Märkused