Nutikas ventilatsiooniseade aitab luua energiasäästliku kodu

Compact P on läbinud mitmeid teste, näiteks Passivhaus Instituti testid.

Kodu energiasäästlikkuse tagab nutikas mitmeotstarbeline.

. Tänu pööratavale külmaine tsirkulatsioonile võimaldab soojuspump suvel üleminekut jahutusrežiimile.Kogu süsteem kuulub energiaklassi A+++. Elisast parima hinnaga kõned ja internet! Mugavad lisateenused, nutikas Elisa Raamatu äpp ning lai valik nutitelefone, tahvleid, sülearvuteid ja lisatarvikuid. Välismaal töötamine asjad, mida sa peaksid teadma. Nutikas ja ökonoomne logistika annab teile tänapäevased lahendused ja näitab meie tulevikuvisiooni. [ET]Javascript needs to be activated for this site Me kasutame küpsiseid, et tagada, et teil on parim kogemus meie lehel. Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit. Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist:. Nutikas Privaatserver pakub maksimaalset, garanteeritud jõudlust ja elimineerib serveri haldamisega kaasneva ajakulu. Smart-ID – nutikas viis isikutuvastuseks! Smart-ID on lihtne, kiire ja turvaline viis oma isiku tuvastamiseks internetis. Unustage kasutajanimed ja paroolid – Smart-ID rakendus on lihtne viis oma pangakontole ja e-teenustesse sisse logimiseks. Nutikas digitaalne märkmik. Meie nutikas märkmik eemaldab igasuguse vajaduse tavalise paberi või märkmepaberi järgi. See on nii lihtne – Lihtsalt kirjuta ja kustuta. Perereisile nutikalt - planeeri reisi juba varem ette ja see õnnestub paremini! Osta nutikad lastekaubad oma perereisile - riidest söögitool, uv-kaitsega ujumistrikoo, reisiapeek või kaasakantav pissipott veebipoest. Samuti omandanud mitmeid tunnustatud sertifikaate.Compact P seadme kasutusala on lai ning see sobib kasutamiseks nii eramutes kui ka kortermajades. Nutikas hotell. KNX standardil toimivad seadmed ja andurid oskavad omavahel suhelda ja neid saab mobiilselt juhtida. *Küttesüsteemi ja temperatuuri automaatne juhtimine. * Hotelli koridorides vastavalt luksidele valgustugevuse trimmimine. Nautica keskuses on üks põnev näitus - "PULSS" Liisi Eesmaa juhendatud loovprojekt nihutamas moedisaini piire. Nutikas arvutiabi aitab hädast välja. Küsi Abi. Arvutiabi kaugühenduse allalaadimine. Lae alla. Leia Mind. Avatud Esmaspäev - Teisipäev - Kolmapäev - Neljapäev - Reede - Laupäev Suletud Pühapäev. Lisaks ei jää pangakontole kiirlaenus jälgi.. VARSTI SAAB. TÖÖ KÄIB! Follow @Sakitun_ou. Airobot toodab ja arendab isemõtlevaid soojustagastusega ventilatsiooniseadmeid. Nõudluspõhine soojustagastusega ventilatsioon tagab kvaliteetse sisekliima. „Nutikas mälumängur. Loodus" on mõeldud eelkõige eelkooliealistele ja algklassis käivatele ja pisut keerulisemad küsimused aitavad meelde tuletada ning kõrva taha panna huvitavaid fakte loodusest. Meil on toodete valikus erinevate tootjate nutikaid seadmeid ja lahendusi, mis muudavad meie elu lihtsamaks, säästlikumaks ja huvitavamaks. Pakume taskukohaseid hindu ja tehniliste küsimusste korral, saab abi meie professionaalse ja kasulikku klienditoe käest. Nutikas ventilatsiooniseade aitab luua energiasäästliku kodu.

Isemõtlevad ventilatsiooniseadmed - Tehtud Eestis - Airobot

. Kkoostööd tehakse Taani tuntuima ventilatsiooniagregaate tootva Nilan tehasega, et tagada müüdavate toodete parim kvaliteet ning sobivus kliendi vajadustega.

Gampre nutikas kasvuhoone on klassikalise viilkatusega ja tugeva alumiinium konstruktsiooniga. Polükarbonaadil on spetsiaalne kaitsekiht, mis suurendab oluliselt kasvuhoone kasutusiga. Abc laenud oü laen ID kaardiga tuvastades

Märkused