Raha säästmise nipid abielupaaridele

„Võtke aega ja vaadake üle oma viimase poole aasta konto väljavõte: millele olete kulutanud ja kas on kohti, kust saaks kokku hoida,” soovitab Laks.

Raha säästmise nipid noorukitele -

. Korraga on raske suurt summat kõrvale panna, kui aga alustada väikestest summadest, siis tekib meeldiv harjumus ja oskus iganädalase väljaminekuga arvestada. Motivatsiooni plaanidest kinni pidada annab ka eesmärgi meeldetuletamine.

Kuidas valida mõistlik hoiukonto? -

. Odavaima tagasimakse intressiga SMS laen seb autoliisingu kalkulaator. „Kogumise teeb kergemaks selge eesmärk, olgu selleks majanduslik sõltumatus, rahatagavara, kauaoodatud reis või ost, remont või uus auto,” ütleb Laks.

nipid-trikid | Sammhaaval

. Selleks, et kogumine mugavamaks muuta, on võimalik sõlmida püsikorralduse leping, mille alusel kantakse määratud summa kindla sagedusega arvelduskontolt kogumishoiusele. nädalal ehk juuli keskpaigas. Kogumist on võimalik kohandada vastavalt võimalustele.

Mänguline raha kogumise viis tõestab, et finantstagavara loomine ei pruugi olla koormav kohustus, vaid tore ja kasulik harjumus. See on summa, mis võimaldab end jõulukuul kindlamalt tunda. Soovitame panna endale näiteks igaks esmaspäevaks meeldetuletus raha ülekandmise kohta kogumiskontole. Katrin Laks soovitab plaanide täitmiseks teha endale kõigepealt selgeks oma rahaasjade tervikpilt. Raha säästmise nipid abielupaaridele. Tema sõnutsi on hea keskenduda pikaajalistele soovidele ja arvestada olukorraga, kui inimene ise või keegi tema perekonnast peaks haigestuma või tekib mõni ootamatu väljaminek. Lugege lisaks: Alati on mõistlik koostada eelarve finantskohustuste täitmiseks ja ebavajalike kulutuste vältimiseks

Märkused