Seb väikelaenu kalkulaator intressita kiirlaen

Palun mõelge hoolega, kas Teie eelarve võimaldab laenu tagasimaksete õigeaegset tasumist. Ärge unustage, et laenu tähtaegselt tagastamata jätmisel rakendatakse laenuvõtja suhtes sanktsioone viivise näol; laenu tagasimaksmisest keeldumisel võidakse Teie võlgnevuse sissenõudmiseks pöörduda inkassofirmasse või kohtusse. Laenulepingu tingimuste muutmine Lepingu tingimuste, sh intressimäära muutmine toimub mõlema poole kokkuleppel ja see muutus fikseeritakse üldjuhul lepingu lisaga. Sisesta muutuvparool Sisene Eelmine püsiparool Uus püsiparool Korda uut parooli Muuda Palun sisesta oma isikukood ja mobiiltelefoni number. Kui olete võtnud laenu koos kaaslaenajaga, siis on meil õigus võtta laenumakseid ka tema arvelduskontolt. Lepingu ülesütlemine ja selle tagajärjed Lepingu ülesütlemise alused on toodud lepingutingimustes. Euroopa tarbijakrediidi standardinfo teabeleht Enne laenulepingu sõlmimist anname Teile tutvumiseks personaalse Euroopa tarbijakrediidi standardinfo teabelehe, millele märgime kokkuvõtliku info lepingu olulisemate tingimuste kohta. Siseneja kinnitab, et on panga üldtingimustega tutvunud ning on seeläbi teadlik oma õigustest seoses isikuandmete töötlemisega panga poolt. Intress Intress on tasu, mida maksate laenu kasutamise eest. Laenusaaja meelespea ning selgitused väike- ja arvelduslaenu taotlejale Laenu võtmine on oluline otsus, millega kaasnevad riskid. Laenulepingu eritingimused Kui leping sisaldab kohustavaid eritingimusi, siis tuleb Teil neid eriti täpselt järgida. Kui Teil tekib , saadame Teile esmalt meeldetuletuse. Kui arvelduslaenulimiidi kasutusaeg pikeneb automaatselt, siis tasute lepingus märgitud tasu. Laenud kiire, väikelaen palga tagatisel. Iseteenindusse on lubatud siseneda vaid isikliku ID-kaardi, Mobiil-ID või Bigbank ID abil. Palun sisesta Bigbank ID muutuvparool, mille saatsime Sinu mobiiltelefonile. Väikelaenu tasute maksegraafiku alusel iga kuu ühesuuruste ehk annuiteetmaksetena, mis koosnevad laenu põhiosa maksest ja intressist. Väikelaenu puhul tuleb intressi tasuda tagastamata laenujäägilt, arvelduslaenu puhul kasutatud laenulimiidilt.

Laenu tagasimaksmine Laenulepingu alusel tasutavaid makseid võtame Teie arvelduskontolt. Vaidluse lahendamiseks võite pöörduda veel Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti juures tegutsevasse tarbijavaidluste komisjoni või kohtusse. Laenu väljamaksmise tähtaeg ja tingimused Laenu saate kasutama hakata pärast seda, kui leping on allkirjastatud ja kui olete lepingulised eeltingimused täitnud. Küsimuste tekkimisel võtke kindlasti ühendust meie klienditeenindusega. Ühtlasi võivad võlaprobleemid kahjustada teie finantskäitumise ajalugu ning tekitada tulevikus probleeme laenude taotlemisel nii meie firmast kui ka teistest finantsasutustest. Kui makseraskused hakkavad tekkima, siis võtke meiega viivitamatult ühendust. Tutvuge teabelehel esitatud infoga hoolikalt. Seb väikelaenu kalkulaator intressita kiirlaen. Koos leiame olukorrale sobivaima lahenduse. Intressimäär on märgitud laenulepingus. Kui Teie lepingu tagatiseks on vormistatud käendus, siis teavitame võlgnevuse tekkimisest ka käendajat. Selleks võib olla näiteks maksepäeva muutmine või maksepuhkus. Kasutajatunnus Püsiparool Sisene Saada oma mobiiltelefonile Bigbank ID muutuvparool Palun kontrolli, kas kuvatud mobiiltelefoni number kuulub Sinule. Iga kuu tasute arvelduslaenu kasutatud limiidilt intressimakset ja kogu limiidilt arvestatud limiiditasu. Küsimuste korral võtke meiega ühendust SEB Panga üldkontaktidel. Tarbijavaidluste komisjonile saate kaebuse esitada ka vaidluste lahendamise veebikeskkonnas aadressil. Laenu vääring Väljastame laenu Teie Eestis asuva elukoha vääringus ehk eurodes ja seda muuta ei saa. Väike- ja arvelduslaenu puhul on intressimäär kogu laenuperioodiks fikseeritud.

Väikelaen · LHV

. Mitme laenusaaja solidaarne vastutus Kui laenusaajaid on mitu, siis vastutavad nad lepingu täitmisel solidaarselt: iga laenusaaja vastutab laenu tagasimaksmise ja muude lepinguga võetud kohustuste täitmise eest täies ulatuses. Teil on õigus küsida infot meie laenutingimuste kohta ja saada selgitusi nii enne laenulepingu sõlmimist kui ka selle kehtivuse ajal. Laenulepinguga seotud kulud Lepingu allkirjastamisel maksate lepingutasu lepingus märgitud summas ja tingimustel. Arvelduslaenulimiidi ennetähtaegsel sulgemisel leppetasu puudub. Teie algatatud muutmine on üldiselt tasuline. Laenusaaja maksevõime vähenemise risk Mõelge läbi, kuidas tulete toime laenu tagasimaksmisega juhul, kui üldine majanduskeskkond halveneb, Teie töötasu või muu tulu väheneb või Teie muud kulud kasvavad. Kõik võla sissenõudmisega kaasnevad kulud jäävad Teie kanda. Väikelaenu maksame või arvelduslaenu limiidi avame Teie SEB Panga arvelduskontole. Kaebused ja vaidlused Kui Teil on meie tegevuse kohta pretensioone, siis esmalt proovige erimeelsust lahendada meiega läbi rääkides. Hiljem saate vahepeal tasutud osa uuesti kasutusele võtta. Tere tulemast Bigbanki iseteenindusse! Palun vali sobiv viis iseteeninduskeskkonda sisenemiseks. Väikelaen pakub Teile suurepärast võimalust vajaliku finantsvõime saamiseks erinevates olukordades. Kui Te laenujääki, intressi ja muid võlgnetavaid makseid ei tasu, siis alustame võla sissenõudmist, mis võib tähendada ka täite- või kohtumenetlust. Meil on õigus leping erakorraliselt lõpetada näiteks juhul, kui olete maksega viivituses kolmel järjestikusel korral. If you have any problems signing in with ID-card have a look at the user manual here Palun sisesta oma Bigbanki kasutajatunnus ja püsiparool. Soovime Teid selle otsuse teadlikul ettevalmistamisel aidata. Saada Saatsime Sinu mobiiltelefonile Bigbank ID muutuvparooli, palun vaata seda sealt. Seejuures võite laenu lõpptähtpäeva maksepuhkuse võrra edasi lükata. Enne väikelaenu võtmist kaaluge järgnevaid asjaolusid: Teie väikelaenu otsus peab olema põhjalikult läbimõeldud ja põhjendatud. Palun tutvuge enne väikelaenulepingu sõlmimist kõikide laenutingimuste ja hinnakirjadega. Juhul kui võlg jääb ikkagi tasumata, edastame Teile tasulise võlanõudekirja. Kui rikute mitterahalist kohustust, siis on meil õigus määrata leppetrahv lepingus märgitud määras. Laenulepingu rikkumise tagajärjed ja kulud Kui Te ei tasu lepinguga ettenähtud makseid õigel ajal, siis võime Teilt nõuda viivist lepingus esitatud määras. Kaebuste lahendamise üldise korraga saate tutvuda veebilehel. Arvelduslaenu puhul maksate tagasi limiidi kasutatud osa, kui Teie arvelduskontole laekub raha.

Laenukalkulaatorid | SEB

. Tegemist on väikelaenutootega, mis lubab laenuvõtjal saadud summat kasutada oma äranägemisel, ilma igasuguste piiranguteta; samuti ei nõuta selle laenu taotlejalt tagatist ega käendust. Sisene Kontrollkood on saadetud Sinu mobiiltelefonile. Tutvuge ka laenude hinnakirjaga, mille leiate meie veebilehelt www.seb.ee/hinnakiri ja panga üldtingimustega. Iseteenindusse sisenemisega annab siseneja Bigbank AS-ile õiguse töödelda esitatud andmeid panga üldtingimustes sätestatud eesmärkidel, ulatuses ja korras. Lisaks laenu- ja intressimaksetele peate tasuma arvelduskonto kuutasu. Kindlasti pöörduge kohe meie poole näiteks juhul, kui Teie töösuhe ootamatult katkeb või kui Teie suhtes on algatatud täitemenetlus või pangakonto on arestitud

Märkused