Tartu hoiu laenu ühistu tagastamatu laen

aastal avas Tartu Hoiu-laenuühistu esinduse Tallinnas. Tartu Hoiu-laenuühistu logo kujutab inimest, kelle kohal olevad ümmargused elemendid tähistavad häid mõtteid ja nende teostumist. Juhatuse liikmed on Liina Nulk ja matemaatik Märt Riiner. aastal liitus ühistu Eesti Hoiu-laenuühistute Liiduga. Tartu Hoiu-laenuühistu on Eesti Hoiu-laenuühistute Liidu ja Eesti Ühistegelise Liidu liige.

Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu

. Tartu Hoiu-laenuühistu Tartu kontorit juhib Liina Nulk, Tallinna kontorit Jane Hämarik, Narva kontorit Julia Borissenko ning Jõhvi kontorit Monika Kreilis. aastast rahanduse teadur Andro Roos. Laen ID kaardi tuvastusega laenud töötule. See suunab liikmed tarbima üksteise kaupu ning teenuseid. Tartu Hoiu-laenuühistu on seadnud endale eesmärgiks areneda ühistupangaks ning kujundada seeläbi Eestis üleüldise rahvapanganduse süsteemi. aastal toimetas Tartu Hoiu-laenuühistu Hillar Palametsa juhtimisel saatesarja "Ex unitate vires". aastal astus Tartu Hoiu-laenuühistu Eesti Ühistegelise Liidu liikmeks. aastal Tartus loodud hoiu-laenuühistu. Tartu hoiu laenu ühistu tagastamatu laen. aastal loodud Tartu Eesti Laenu- ja Hoiu Ühisuse järglaseks. Tartu Hoiu-laenuühistu liikmeks võivad astuda kõik Eestis alaliselt elavad või kinnisasja omavad inimesed. Ühistu tegevuspiirkond on Eesti Vabariik. Tartu hoiu laenu ühistu tagastamatu laen. Tartu Hoiu-laenuühistu nõukogu esimees on endine Tartu ülikooli prorektor Valter Haamer. Tartu Hoiu-laenuühistu omanikud on ühistu kliendid, kes määravad ühistu tegevussuuna ning kel on õigus teenuste tarbimisel proportsionaalsele osale jaotatavast kasumist. Samuti võivad liikmeks astuda kõik juriidilised isikud, kelle asukohaks on Eesti, v.a riik ja kohaliku omavalitsuse üksused.

Nõukogu liikmed on Elle Roos ja Harry Raudvere. Hiljem on teenuste valik laienenud. Tartu Hoiu-laenuühistu on ühistuline finantseerimisasutus. Laen ilma maksehäire kontrollita, laen alustavale ettevõtjale. aastast annab Tartu Hoiu-laenuühistu välja kord kuus ilmuvat ajalehte Ühistuleht ning toimetab Nõmme Raadios "Ühistusaadet".

Kambja Hoiu-Laenuühistu. 25 aastat. Üheskoos edasi!

. aastal alustas Tartu Hoiu-laenuühistu kahe teenusega: tähtajaline hoius ja laen.

Tartu Hoiu-laenuühistu | Hoiused | Laenud | Liisingud.

. detsembrist alates annab Tartu Hoiu-laenuühistu ringlusse ühistusisest maksevahendit Eesti veksel. Ühistu õiguslikuks vormiks on tulundusühistu.

Tartu Hoiu-laenuühistu on isemoodi rahaasutus | Telegram

. Saatesari tutvustas ühistegevuse, panganduse, rahanduse ja hoiu-laenuühistu põhimõtteid võrdlevalt nii ajaloolises kui kaasaegses plaanis. Ühistu hinnangul võib logo meenutada ka Eesti rahvussümbolit rukkilille

Märkused