Tartu laenu ja hoiuühistu

Usaldusväärne laenuandja BigBank. aastal alustas Tartu Hoiu-laenuühistu kahe teenusega: tähtajaline hoius ja laen.

Juhatuse liikmed on Liina Nulk ja matemaatik Märt Riiner. Saatesari tutvustas ühistegevuse, panganduse, rahanduse ja hoiu-laenuühistu põhimõtteid võrdlevalt nii ajaloolises kui kaasaegses plaanis. aastal astus Tartu Hoiu-laenuühistu Eesti Ühistegelise Liidu liikmeks. aastal Tartus loodud hoiu-laenuühistu. See suunab liikmed tarbima üksteise kaupu ning teenuseid. aastal liitus ühistu Eesti Hoiu-laenuühistute Liiduga. Samuti võivad liikmeks astuda kõik juriidilised isikud, kelle asukohaks on Eesti, v.a riik ja kohaliku omavalitsuse üksused. Tartu Hoiu-laenuühistu on Eesti Hoiu-laenuühistute Liidu ja Eesti Ühistegelise Liidu liige. Tartu Hoiu-laenuühistu Tartu kontorit juhib Liina Nulk, Tallinna kontorit Jane Hämarik, Narva kontorit Julia Borissenko ning Jõhvi kontorit Monika Kreilis. aastast annab Tartu Hoiu-laenuühistu välja kord kuus ilmuvat ajalehte Ühistuleht ning toimetab Nõmme Raadios "Ühistusaadet". Makseterminalid – Makseterminalide Rent, Müük ja Hinnakiri. aastal loodud Tartu Eesti Laenu- ja Hoiu Ühisuse järglaseks. Hiljem on teenuste valik laienenud.

Laenud Tartus sularahas; põhja laenu ja hoiuühistu -

. aastal toimetas Tartu Hoiu-laenuühistu Hillar Palametsa juhtimisel saatesarja "Ex unitate vires". Tagatiseta laen – Ferratum tagatiseta väikelaenud. Tartu laenu ja hoiuühistu. Tartu Hoiu-laenuühistu on seadnud endale eesmärgiks areneda ühistupangaks ning kujundada seeläbi Eestis üleüldise rahvapanganduse süsteemi. Ühistu tegevuspiirkond on Eesti Vabariik. aastast rahanduse teadur Andro Roos. aastal avas Tartu Hoiu-laenuühistu esinduse Tallinnas. Ühistu õiguslikuks vormiks on tulundusühistu. detsembrist alates annab Tartu Hoiu-laenuühistu ringlusse ühistusisest maksevahendit Eesti veksel. Tartu Hoiu-laenuühistu on ühistuline finantseerimisasutus.

Tartu Hoiu-laenuühistu on isemoodi rahaasutus | Telegram

. SMS laenud lihtsalt esimene laen intressivabalt. Tartu Hoiu-laenuühistu logo kujutab inimest, kelle kohal olevad ümmargused elemendid tähistavad häid mõtteid ja nende teostumist.

Kust saab laenu kui on halb krediidi; Tartu laenu ja.

. Ühistu hinnangul võib logo meenutada ka Eesti rahvussümbolit rukkilille. Nõukogu liikmed on Elle Roos ja Harry Raudvere. Tartu Hoiu-laenuühistu nõukogu esimees on endine Tartu ülikooli prorektor Valter Haamer. Tartu Hoiu-laenuühistu liikmeks võivad astuda kõik Eestis alaliselt elavad või kinnisasja omavad inimesed. Tartu Hoiu-laenuühistu omanikud on ühistu kliendid, kes määravad ühistu tegevussuuna ning kel on õigus teenuste tarbimisel proportsionaalsele osale jaotatavast kasumist

Märkused