TEE HEATEGU: Lastefondi Üleannetuse kampaania kogub raha raskelt haigetele lastele arendavate teraapiate võimaldamiseks

Fond aitab rahastada hädavajalikku ravi, kinkides lootuse ja võimaluse kauem täisväärtuslikult elada või koguni terveneda. Lastefondi aasta vabatahtlik..

Tee silmapaistev heategu! - Lastefond

.

Heategevustoodete e-pood - Lastefond

. Raskelt haigete lastega peredele tähendavad arendavad teraapiad võimalust parandada laste seisundit ning aidata neil elada pisut rõõmsamat elu. aasta plussid ja miinused. TEE HEATEGU: Lastefondi Üleannetuse kampaania kogub raha raskelt haigetele lastele arendavate teraapiate võimaldamiseks. TEE HEATEGU: Lastefondi Üleannetuse kampaania kogub raha raskelt haigetele lastele arendavate teraapiate võimaldamiseks. aprilli saab teha annetusi Lastefondi veebilehe kaudu või pangaülekandega.

Lühi laenud. Kõik Lastefondi toetusprojektid on välja toodud fondi kodulehel. Hoian finantsteemadel kätt pulsil ning jagan oma teadmisi ka sinuga, et sa saaksid saavutada parema rahalise olukorra ja teha parimaid otsuseid.   Jõuluks kingi sel aastal lootust ja elupäevi! Foto: Vähiravifond “Kingitud elu” SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond Eesti laste ravitingimuste parandamist. Neile ettevõtjatele, kes soovivad vähihaigete võitlust toetada, kuid samas tahaksid midagi ka oma jõuluvana kingikotti poetada, pakub vähiravifond heategevuslikke helkureid ning koostöös Vahvlihaldjatega vanakooli vahvleid. Lapsed elavad SOS Lastekülas väikeste perekondadena ja iga pere eest hoolitsevad SOS perevanemad.

Kogumishoius – parim hoiukonto sinu jaoks? -

. Teraapiad on raskelt haigetele lastele hädavajalikud, kuid paraku ei ole paljudel peredel lihtsalt võimalik tasuda teraapiate eest.Lastefondi kampaania tuletab kõigile meelde, kuivõrd oluline on mõelda lastele. Smskiirlaenud. Toeta lapsi ja aita neil osa saada paremast tulevikust!  Viktoria Krusenvald Financer.com Eesti toimetaja.

2018 - Lastefond

. Aitäh, et hoolid ja märkad – Sinu heategu paneb laste silmad särama! Foto: sos-lastekyla.ee Vähiravifond “Kingitud elu” on õlekõrs vähihaigetele, keda ei saa aidata Eesti Haigekassa.  SOS Lasteküla soovib pakkuda vanemliku hooleta jäänud lastele samasugust kindlus- ja kodutunnet nagu on nende eakaaslastel. Fondilt on kõigil võimalik osta heategevuslikke jõulukaarte. Creditexpress. Seb väikelaenu kalkulaator laen sõiduauto.eest

Märkused